• Pożegnanie Przedszkola

22 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Pożegnania Przedszkola, przygotowana przez najstarszą grupę Wiewióreczki. Wszystkich gości oraz dzieci przywitała Pani Dyrektor, która podziękowała paniom nauczycielkom, wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w wychowanie wspaniałych dzieci, życzyła również przedszkolakom wszystkiego dobrego w dalszej drodze zdobywania wiedzy i umiejętności. Podczas występu dzieci zaprezentowały program artystyczny. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, ale i o nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. Cała uroczystośc zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz zabawami w ogrodzie przedszkolnym. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w życie przedszkolne, a naszym przedszkolakom życzymy samych sukcesów i pięknych chwil na dalszym szczeblu edukacji, jakim będzie szkoła.

• Wycieczka "Magiczne Ogrody"

•      W dniu 17.06.2023 r.  odbyła się rodzinno-przedszkolna wycieczka do Tematycznego Parku „Magiczne Ogrody” w Trzciance k/Janowca. Ten dzień był magiczny. Przedszkolaki wraz z rodzicami przeniosły się w świat baśni. Wędrowały przez kilka krain tematycznych. Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy z wróżką Smużką, zabawy w Grodzie Krasnoludzkim, w Krainie Bulwiaków, zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw. Nie straszna dzieciom była wizyta w Mroczysku, gdzie widziały złego smoka  Araga.

Duże wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami, śpiewający skrzat i mruczące drzewa. Dzieci słuchały opowieści o walce dobra ze złem, w której występowały smoki, krasnoludy, czarodzieje i robanki. Nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Niespodziewanie szybko nadszedł koniec naszego pobytu w Magicznych Ogrodach, które opuszczaliśmy z nieukrywanym żalem. Na pożegnanie jeszcze raz uściskaliśmy niesamowitego Mordola.

Szczęśliwi, zadowoleni z wycieczki i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do domu.

• PIKNIK RODZINNY 2023

•   W dniu 2 czerwca 2023r. w naszej placówce odbył się przedszkolno- żłobkowy PIKNIK RODZINNY. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Beata Rębisz, zapraszając wszystkich przybyłych do wspólnej zabawy, korzystania z przygotowanych atrakcji. Na początku uroczystości swoje popisy taneczne przedstawiły dzieci z I, II, III, IV grupy przedszkolnej. Rodzice gromko oklaskiwali występy swoich pociech. Niesamowity aplauz zgromadzonej publiczności, wzbudziły układy taneczno-marszowe w wykonaniu wszystkich grup wiekowych z zespołu MAŻORETEK Diament z Chmielowa. Wielkie dzięki „diamentowe dziewczyny”. Dziękujemy strażakom z OSP Tarnowska Wola za przeprowadzenie pokazów pierwszej pomocy, zaprezentowanie sprzętu strażackiego. Celowanie z hydronetki do domu z obrotowymi drzwiami i oknami - PIERWSZA KLASA. Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Dęba -   Wiesławowi Ordonowi dziękujemy za wizytę, życzenia z okazji Dnia Dziecka i obietnice wyremontowania jednej z sal przedszkolnych  i wykonania zadaszenia nad naszymi piaskownicami. Serdecznie dziękujemy Oliwii Nowickiej i Mateuszowi Gurdakowi za profesjonalne, cierpliwe, do samego końca malowanie twarzy wszystkich chętnych dzieci. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie małej gastronomii. Upieczone ciasta i deserki – palce lizać. Serdeczne podziękowania kierujemy również do:

Farma Drobiu – Krystyna Obara

Hala Targowa - Andrzej Sito

PSS Społem

Delikatesy Centrum Duo

Kwan

Delikatesy Groszek u Wolaka

Dezal - ufundowane 2 gofrownice

Dziękujemy pracownikom żłobka i przedszkola za przygotowanie i prowadzenie stanowisk z popcornem, hot dogami, grillem, watą cukrową, goframi, lodami, słodkościami, kawą i herbatą. Chociaż czasami powiewało chodem, piknikowe szaleństwa trwały do późnych godzin popołudniowych. Dmuchana zjeżdżalnia była oblegana przez małych i dużych. Nie zabrakło również zabaw przeprowadzonych przez Grupę Animacyjną Miki. Kto ma zdjęcie z Myszką Minnie? No kto?

To był cudowny dzień! Dziękujemy Wszystkim, którzy byli z nami, tworzyli, wspomagali, wspierali. I już zapraszamy na piknik za rok.

GALERIA: