• Zabawki dla Przedszkola i Żłobka

• Drodzy Rodzice!

Chcielibyśmy prosić o wsparcie przedszkola i żłobka poprzez zbiórkę zabawek.

Być może Wasze pociechy przestały bawić się jakimiś zabawkami lub wyrosły z nich? Jeśli chcieliby Państwo przekazać na rzecz przedszkola i żłobka zabawki, gry czy klocki - dzieci będą ogromnie wdzięczne i szczęśliwe.

Odczuwamy ogromną potrzebę odświeżenia zasobów, ponieważ zabawki używane na codzień ulegają niestety szybkiemu  zniszczeniu i zużyciu.

Bardzo zachęcamy do zaangażowania się w stałą zbiórkę!

Co zbieramy?

Zbieramy zabawki, gry, klocki, lalki, samochodziki itp. Zabawki mogą być używane ale w bardzo dobrym stanie. Koniecznie muszą posiadać certyfikat CE, tak aby nie zagrażały bezpieczeństwu dzieci.

Gdzie zbieramy?

Zabawki można przynosić do Żłobka i Przedszkola w godzinach ortwarcia obu placówek.

Za każde wsparcie gorąco dziekujemy :)

• I miejsce w plebiscycie Nowiny w Powiecie Tarnobrzeskim

• Z ogromną radością i dumą ponownie możemy poinformować, iż Nasza nauczycielka Pani Justyna Stróż odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii Nauczyciel Przedszkola w Powiecie Tarnobrzeskim w Plebiscycie Edukacyjnym 2023.

Pani Justynko bardzo dziekujemy za ogrom serca wkładany w codzienna pracę w Naszym Przedszkolu. Cieszymy się, iż jako wychowawca oraz nauczyciel j.angielskiego realizuje pani swoje pasje i osiąga takie sukcesy. Życzymy dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz mnóstwa uśmiechów i przytulasków od naszych przedszkolaków.

dyrektor Beata Rębisz

• PACZUSZKA DLA MALUSZKA 2023

• I w tym roku nasze przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Paczuszka dla Maluszka", organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Celem akcji jest niesienie pomocy dzieciom z domów dziecka, domów małego dziecka, domów samotnej matki i hospicjów, poprzez przekazywanie im paczuszek z artykułami higienicznymi, kosmetykami, zabawkami i słodyczami.

Naszymi podopiecznymi w ramach akcji były dzieci z Domu Dziecka Stowarzyszenia Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnobrzegu. W placówce tej przebywa 14 wychowanków w wieku od 5 do 18 lat, 9 chłopców i 5 dziewczynek. Nasi rodzice z dziećmi oraz nauczyciele z wielkim zaangażowaniem i sercem przygotowali dla nich paczki, w których znalazły się nie tylko niezbędne artykuły higieniczne i kosmetyczne, ale także słodycze. Każda paczuszka była indywidualnie dopasowana do wieku mieszkańców Domu Dziecka .

Zakupione produkty zostały przekazane do Domu Dziecka w Tarnobrzegu przez naszą delegację, która składała się z dyrektora przedszkola -  Beaty Rębisz i przedstawicielki rodziców – Iwony Mazur. Spotkanie z wychowankami Domu Dziecka odbyło się 23 stycznia 2014 roku. Było bardzo wzruszające i radosne. Dzieci dziękowały nam za prezenty i zapraszały nas do odwiedzin. My również podziękowaliśmy im za ciepłe przyjęcie. Obiecaliśmy utrzymywać z nimi kontakt.

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tak pięknej akcji i sprawić radość dzieciom, które potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej realizacji.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu akcji:

Grupa I       Grupa II     Grupa III      Grupa IV