• WITAJCIE!!! WITAJCIE!!!

• Witamy pięknie wszystkie dzieci i ich rodziców. Czekaliśmy z niecierpliwością by móc znów spotykać się z naszymi przyjaciółmi, z naszą przedszkolną rodzinką. Zaczynamy nowy piękny czas zabaw, nauki, radości i niespodzianek. Przychodźcie codziennie i pomyślcie, że dziś będzie fajnie, wesoło,czasem tajemniczo i kolorowo bo przecież każdy ma tu swojego przyjaciela i tyle jest do opowiedzenia. To zaczynamy!!!

• PANI BEATA RĘBISZ - NOWYM DYREKTOREM NASZEGO PRZEDSZKOLA.

•     W dniu 31 sierpnia 2022 r. Pan Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba - Wiesław Ordon  w obecności Dyrektor Biura Obsługi Jednostek Samorządowych - Renaty Bal oraz pracowników Przedszkola i Żłobka powierzył pełnienie obowiązków  Dyrektora naszego Przedszkola i Żłobka  Pani mgr Beacie Rębisz.

Dziękujemy pani Grażynie Gil pełniącej obowiązki dyrektora w kończącym się roku szkolnym za współpracę .

Życzymy owocnej współpracy pani Dyrektor, pracownikom i rodzicom obu placówek w rozpoczynającym się roku szkolnym.

• DZIEŃ DZIECKA Z MUNDUREM

• 1 czerwiec to zawsze wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Tak było i tym razem. Spędziliśmy go wraz z dziećmi z Nowej Dęby w plenerze nad zalewem. Brawo dla naszych dzieci - taki długi dystans do przejścia a zwłaszcza dla 3 - latków. Wszystkie grupy postanowiły tam być. Odwiedziliśmy różne miejsca i w każdym z nich ciekawa atrakcja. Wsiąść na policyjny pojazd? Dlaczego nie, odwagi dzieciom nie brak. Z instruktażem pana policjanta można z bliska posłuchać sygnału samochodu policyjnego. Zobaczyć buty chroniące przed niewybuchem, łazik jak z kosmicznych misji z kilkoma kamerami by żołnierze byli w bezpiecznej odległości od min, wejść do opancerzonego pojazdu i zobaczyć jak mało miejsca jest tam dla kilku żołnierzy, spróbować przeładować karabin, porozmawiać z kobietami z o ich odwadze bycia w wojsku, wspinać się i zjeżdżać na dmuchańcu,  no cóż tego się nie spodziewały dzieci. Wszystkie wracały zmęczone ale w dobrych nastrojach.