• KONKURS PLASTYCZNY - "Ziemia za 100 lat..."

• Przedszkole nr 5 w Nowej Dębie

serdecznie zaprasza dzieci

do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

Uczestnicy konkursu:

Konkurs skierowany jest do dzieci 6-letnich z Gminy Nowa Dęba

Regulamin konkursu:

Cele konkursu:

• Kształtowanie postaw ekologicznych.
              • Podnoszenie świadomości ekologicznej,
              • Zrozumienie konieczności ochrony środowiska .
              • Dostrzeganie zależności pomiędzy człowiekiem, a otaczającym go środowiskiem.
              • Odkrywanie własnych zdolności i możliwości.
              • Pobudzanie inwencji twórczej, wyobraźni, fantazji.
              • Doskonalenie warsztatu plastycznego.
              • Poznawanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Harmonogram konkursu :

1. Dostarczanie zdjęć prac do 13.06.2022 r.

2. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się dnia 20.06.2022r. na stronie internetowej naszego przedszkola .

Prace konkursowe:

1. Temat pracy konkursowej:
              2. Główne hasło konkursu brzmi: „Ziemia za 100 lat”- czyli wyobrażenie sobie przez dzieci jak może wyglądać nasza planeta za 100 lat…
              3. Praca plastyczna – collage.
              4. Na konkurs przyjmowane są wyłącznie prace indywidualne, przesłanie w formie zdjęcia, zapisanego w formacie JPG I opisanego według schematu :                       imię i nazwisko autora oaz nazwa placówki.
              5. Każda placówka może wysłać dowolną liczbę prac.
              6. Przesłanie zdjęcia pracy konkursowej  jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora i uznaniem niniejszego regulaminu .
              7. Prace będą publikowane na stronie internetowej placówki - http://p5nowadeba.edupage.org

Oceny prac:

1. Prace zostaną ocenione przez niezależną Komisję powołaną przez Organizatora według kryteriów:
              • samodzielność wykonania pracy (prace niesamodzielne nie będą brane pod uwagę),
              • walory artystyczne,
              • estetyka, pomysłowość,
              • zgodność pracy z tematem konkursu.
              1. Przewidziane jest przyznanie: trzech nagród głównych i dwóch wyróżnień.
              2. Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy dyplomy za udział. Nauczyciele –opiekunowie otrzymają podziękowania.
              3. Wszystkie dyplomy i podziękowania zostaną wysłane na adres e-mail uczestników.
              4. Dodatkowo do każdej pracy  obowiązkowo  należy przesłać na podany adres  oświadczenie rodziców (załącznik nr 1)

Prace konkursowe należy przesłać na adres e-mail :  swiat_za_100_lat@wp.pl

do 13 czerwca 2022 r.

O wynikach konkursu Laureaci zostaną powiadomieni przez Organizatora drogą elektroniczną. Informacja o Laureatach konkursu będzie również udostępniona na stronie WWW organizatora - http://p5nowadeba.edupage.org

Decyzja o przyznaniu nagród lub wyróżnień jest ostateczna i nie przysługuje od niej prawo odwołania.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie

tel. 603844013-Brygida Zięba, tel.600527911-Aneta Plichta