• Grupa III Króliczki

• Z ŻYCIA GRUPY

CZAS NA SUPER WYDARZENIA

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dziękujemy rodzicom za wspaniałe przebrania dla dzieci. To połowa sukcesu by zabawa się udała.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Ważny jest dobry humor i wesołe nastawienie do zabawy by każdy czuł się dobrze w swoim przebraniu. Zapraszamy do galerii fotograficznej.

CYRK W PRZEDSZKOLU

Dużo radości a mało wysiłku, tylko trzeba wejść na piętro. Magiczne sztuczki z chusteczkami, żąglerka, kosmiczna jazda na rowerku i inne atrakcje, oraz naważniejsza sprawa to udział naszych dzieci i ich radość.

DZIEŃ KROPKI

Każda impreza to nowe doświadczenie mimo, że świętuje się coś kolejny raz, lecz za każdym razem trochę inaczej. Symbolem tego dnia jest kropka. Niby to nic ale zawsze od czegoś coś się zaczyna i nasza odwaga i nasze pasje, więc trzeba mieć odwagę by zacząć. Nasze dzieci to potrafią.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Każdy kiedyś świętuje i nasze dzieci też. 20 wrzesień - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Bardzo ważna data dla dzieci w Polsce. Nasze miasteczko małe i wszędzie w ważne miejsca możemy przejść spacerkiem. Tego dnia wszyscy w mieście zobaczyli nas i usłyszeli najpierw. Gwizdki i dzwoneczki oznajmiały nasz przemarsz.