• Grupa II Pajacyki

• Z ŻYCIA GRUPY

DZIEŃ KOBIET

„Dzień kobiet! Dzień kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek!
            Uśmiechy są dla nich, zabawa i taniec, piosenka z radia popłynie”

Dzień 8 marca to dzień wyjątkowy. Swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,  zarówno te duże jak i te małe. W naszej grupie również. W tym wyjątkowym dniu w przedszkolu od samego rana panowała radosna atmosfera. Chłopcy wręczyli dziewczynkom upominki. Był to dzień pełen życzliwości i uśmiechu.

MARCOWE URODZINKI

W marcu swoje urodzinki obchodzili Asia i Marcel. Dzieci odśpiewały uroczyste "100 lat". Były zabawy, tańce, bańki mydlane oraz słodki upominek od solenizantów dla dzieci. Naszym solenizantom życzymy dużo zdrówka i uśmiechu na każdy dzień. Sto lat !

KONKURS FOTOGRAFICZNY  "RODZINA NA SPORTOWO"

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia. Wszystkie są przepiękne. Przysłowie " W zdrowym ciele zdrowy duch" jak zawsze aktualne, a jeśli do tego dodamy ruch spędzony w goronie rodzinnym mamy sukces gwarantowany ! Dobra zabawa, lepsze samopoczucie i mnóstwo pozytywnych emocji.

WALENTYNKI

W dniu 14.02.2024r. dzieci z grupy Pajacyki obchodziły Walentynki jako dzień przyjaźni oraz życzliwości.
            W naszej sali zagościł kolor czerwony, było duzo serduszek uśmiechu i radości. Przybyli do nas goście.

Nie zabrakło też wesołych walentynkowych zabaw. Dzieci wykonały wspaniałe laurki w kształcie serca i podarowały sobie nawzajem na pamiątkę tego wspaniałego dnia.

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
            Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co najlepsze. Dzieci gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i DziadkomŻyczymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!

BAL KARNAWAŁOWY 2024

"W Karnawale same bale..."  u Nas także! Dzieci bawiły się wyśmienicie. Były tańce, zabawy, sztuczny śnieg, bańki mydlane, "Mam tę moc" oraz konkursy przygotowane dla dzieci pod okiem wodzireja Krzycha.

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

W dniu 18.01.2024r. dzieci z grupy Pajacyki obchodziły Dzień Kubusia Puchatka. Świętowaliśmy urodzinki najsłynniejszego z pluszowych misiów. Było wiele atrakcji i powodów do radości.

4 URODZINKI JULKI